شماره مطلب : 9510
زمان انتشار : 93/8/10 - 15:14 2014/11/1
فیلم‌های روی پرده سینماها در روزهای عزاداری امام حسین (ع) با افت فروش مواجه شدند و برای هفته پیش رو هم با وجود تعطیلات و ایام عزای حسینی، فروش کاهش خواهد یافت.

فیلم‌های روی پرده چه‌قدر فروخته‌اند؟

فیلم‌های روی پرده سینماها در روزهای عزاداری امام حسین (ع) با افت فروش مواجه شدند و برای هفته پیش رو هم با وجود تعطیلات و ایام عزای حسینی، فروش کاهش خواهد یافت.

به گزارش آوینی فیلم ، طبق اعلام امیر سمواتی تهیه‌کننده فیلم سینمایی «ساکن طبقه وسط» به کارگردانی شهاب حسینی این فیلم با در اختیار داشتن 35 سینما در تهران و 2 سینما در شهرستان 350 میلیون تومان فروش کرده است.

«ساکن طبقه وسط» در 15 روز اکران، 300 میلیون تومان در تهران و 50 میلیون تومان در شهرستان‌ها فروش داشته است.

همچنین براساس اعلام سعید خانی مدیر پخش نسیم صبا‌، فیلم سینمایی «آرایش غلیظ» به کارگردانی حمید نعمت‌الله تا پنج شنبه، به مجموع فروش یک میلیارد و 147 میلیون تومان رسیده که از این میزان 852 میلیون تومان سهم تهران و 295 میلیون تومان سهم سینماهای شهرستانی است.

همچنین طبق اعلام منیژه حکمت تهیه‌کننده «شهر موش‌ها2»، این فیلم تاکنون 10 میلیارد و 300 میلیون تومان فروش کرده است که قرار است به زودی رقم کامل فروش آن به تفکیک تهران و شهرستان اعلام شود.

محمدرضا فرجی مدیر دفتر پخش حوزه هنری هم اعلام کرده است که فیلم سینمایی «خانوم» به کارگردانی تینا پاکروان پنجشنبه در تهران هفت میلیون تومان فروخته است و با این حساب مجموع فروش این فیلم در سینماهای تهران 447 میلیون تومان شده است. این فیلم همچنین 163 میلیون تومان در شهرستان‌ها و مجموعا 610 میلیون تومان فروش داشته است.

همچنین طبق اعلام امیر قطبی از دفتر پخش فیلمیران، مجموع فروش فیلم سینمایی «خواب‌زده‌ها» به کارگردانی فریدون جیرانی یک میلیارد و 235 بوده است که 865 میلیون تومان در سینماهای تهران و 370 میلیون تومان در سینماهای شهرستان فروش داشته است.

همچنین احمد مختاری از دفتر هدایت فیلم در خصوص آخرین رقم فروش «آتش بس 2» به کارگردانی تهمینه میلانی گفت: این فیلم تا پایان روز پنجشنبه با دراختیار داشتن 66 سینما در کل کشور به مجموع فروش 3 میلیارد و 350 میلیون تومان دست یافته است که 2 میلیارد و 135 میلیون سهم تهران و 1 میلیارد و 215 میلیون تومان هم سهم شهرستان بوده است.

انتهای‌پیام/

 

منبع: تسنیم

اضافه کردن دیدگاه جدید