شماره مطلب : 6552
زمان انتشار : 93/2/14 - 11:27 2014/5/4
سهرابی، قائم مقام انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس از اتمام نگارش فیلمنامه پروژه سینمایی شهید همت خبر داد.

پایان نگارش پروژه ‌«شهید همت» میرکریمی

سهرابی، قائم مقام انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس از اتمام نگارش فیلمنامه پروژه سینمایی شهید همت خبر داد.

به گزارش آوینی فیلم ،  روح‌الله سهرابی، قائم مقام انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس از اتمام نگارش فیلمنامه پروژه سینمایی شهید همت که قرار است به کارگردانی رضا میرکریمی ساخته شود خبر داد و گفت: چکش‌کاری فیلمنامه تمام شده است.

وی افزود: این فیلم نیاز به تحقیقات فراوانی داشت به همین منظور جلساتی کارشناسانه با حضور کسانی که از نزدیک این شهید بزرگوار را می‌شناختند برگزار کردیم.

قائم مقام انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس در خصوص پیش تولید این فیلم، گفت: باید با توجه به شرایط، پیش تولید این کار را آغاز کنیم. آغاز پیش تولید به آمادگی گروه میرکریمی بستگی دارد.

سهرابی در مورد سرمایه‌گذاران این پروژه هم گفت: صحبتهایی با سازمان سینمایی در مورد این پروژه شده است اما هنوز با فارابی حرف نزده‌ایم.

سهرابی اضافه کرد: این پروژه بسیار بزرگی است و همه تمرکز و تلاش‌مان این است که این فیلم سینمایی در حد امکان خوب از آب در آید. به همین منظور لوکیشن‌های فیلم با دقت انتخاب می‌شوند.

وی در پایان در مورد دیگر پروژه‌های سینمایی انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس خاطرنشان کرد: چند سوژه و چند فیلمنامه برای تولید در دست داریم اما هنوز تولید آنها قطعی نشده است. تاکنون با چند فیلمساز حرف زده‌ایم. امسال قصد داریم از 2 یا 3 فیلمساز کار اولی هم برای پروژه های سینمایی دعوت به همکاری کنیم.

منبع: تسنیم

اضافه کردن دیدگاه جدید