شماره مطلب : 23715
زمان انتشار : 97/10/23 - 10:20 2019/1/13
بازیگر آوای باران به سراغ «قاصدک سپید» رفت

خانم بازیگری که شاعر شد

آوینی فیلم: کتاب اشعار «سپیده خداوردی» به زودی توسط انتشارات «نگاه» منتشر خواهد شد. این کتاب به نام «قاصدک سپید» مجموعه اشعار این هنرمند موسیقی، سینما و تلویزیون است که برای اولین‌بار 18 مهر در نمایشگاه بین‌المللی فرانکفورت رونمایی شد.

آوینی فیلم: کتاب اشعار «سپیده خداوردی» به زودی توسط انتشارات «نگاه» منتشر خواهد شد. این کتاب به نام «قاصدک سپید» مجموعه اشعار این هنرمند موسیقی، سینما و تلویزیون است که برای اولین‌بار 18 مهر در نمایشگاه بین‌المللی فرانکفورت رونمایی شد. قاصدک سپید شامل 89 شعر در قالب وزن آزاد، حاصل تجربیات و احساسات زندگی سپیده خداوردی از نوجوانی تا امروز است که در اختیار علاقه‌مندان شعر قرار می‌گیرد. سپیده خداوردی در مجموعه اشعارش که به زودی در بازار توزیع می‌شود، همزادپنداری با یک قاصدک سپید داشته است که این موضوع اولین نکته برای آشنایی خواننده با دنیای شاعر است.
 آلبوم این اثر نیز با حضور چند نوازنده سرشناس موسیقی ایران مراحل تولید خود را به پایان رسانده است. سپیده خداوردی در این آلبوم خوانش متفاوتی از سروده‌های خود داشته و قرار است تا پایان سال هم این اثر در بازار توزیع شود.
 سپیده خداوردی طی حدود دو دهه اخیر سابقه ایفای نقش در سریال‌هایی نظیر از یاد رفته، محکومین، آوای باران، عصر پاییزی و پروانه و... در چندین فیلم‌سینمایی و تله فیلم هم حضور داشته است. دو سریال به نام‌های «مرگ خاموش» و «عروس تاریکی» با بازی سپیده خداوردی هم در نوبت پخش تلویزیون قرار دارد

پیش از این اندیشه فولادوند شناخته شده ترین بانوی بازیگری بود که در زمینه شعر و ترانه فعالیت داشت.

کلید واژه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید