شماره مطلب : 23683
زمان انتشار : 97/10/18 - 15:51 2019/1/8
تدارک ورزشگاه امام رضا(ع) برای جام 2019 آسیا

تماشای بازی های تیم ملی فوتبال ایران از قاب ورزشگاه مدرن مشهد

آوینی فیلم: ورزشگاه امام رضا(ع) بازی‌های تیم ملی فوتبال کشورمان در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا را به صورت مستقیم پخش می‌کند و علاقه‌مندان مشهدی می‌توانند به صورت رایگان در این دورهمی بزرگ هواداران فوتبال حضور یابند.

آوینی فیلم: مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی در راستای ایجاد شور و نشاط اجتماعی میان جوانان و علاقه‌مندان به فوتبال و در آستانه فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، بازی‌های تیم ملی فوتبال ایران در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا 2019 را از طریق اسکوربوردهای ورزشگاه امام رضا(ع) به صورت مستقیم برای آقایان پخش خواهد کرد.

زیر ساخت‌های لازم برای نمایش بازی‌های تیم ملی فوتبال در ورزشگاه امام رضا(ع) فراهم شده تا علاقه‌مندان به ورزش بتوانند این رقابت‌های مهیج را در یکی از مجهزترین و زیباترین مجموعه‌های ورزشی خاورمیانه تماشا کنند.

این تصمیم با مجوز و همراهی فرمانداری مشهد اتخاذ شده است و ورزشگاه امام رضا(ع) با دارا بودن 2 اسکوربورد مدرن و مجهز و صوت استاندارد میزبان هواداران فوتبال خواهد بود.

در هر مسابقه پیامکی هم برگزار و به 8 نفر از برندگان مسابقه پیامکی که در محل ورزشگاه اعلام خواهد شد، جوایزی اهدا می‌شود.

دومین بازی تیم ملی فوتبال ایران در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا روز شنبه 22 دی ساعت 14:30 با تیم ملی فوتبال ویتنام و سومین بازی در روز چهارشنبه 26 دی ساعت 19:30 با تیم ملی عراق خواهد بود و هواداران و تماشاگران می‌توانند 30 دقیقه قبل از بازی در این ورزشگاه حاضر شوند.

منبع: فارس

اضافه کردن دیدگاه جدید