شماره مطلب : 23144
زمان انتشار : 97/9/14 - 10:10 2018/12/5
آوینی فیلم: در ادامه روند اکران آثار کمدی در سینمای ایران، فیلم سینمایی "میلیونر میامی" ساخته جدید "مصطفی احمدی" اکران خود در سینماهای کشور را از امروز  چهارشنبه آغاز خواهد کرد.
درباره فیلم های جدید اکران پاییزه

حمید فرخ نژاد و صابر ابر میلیونر می شوند

آوینی فیلم: در ادامه روند اکران آثار کمدی در سینمای ایران، فیلم سینمایی "میلیونر میامی" ساخته جدید "مصطفی احمدی" اکران خود در سینماهای کشور را از امروز چهارشنبه آغاز خواهد کرد.

آوینی فیلم: در ادامه روند اکران آثار کمدی در سینمای ایران، فیلم سینمایی "میلیونر میامی" ساخته جدید "مصطفی احمدی" اکران خود در سینماهای کشور را از امروز  چهارشنبه آغاز خواهد کرد.

این فیلم در ابتدا با نام "بی حساب" تولید شد اما انگار نام ذکر شده برای فروش نام مناسبی نبوده و تهیه کننده نام میلیونر میامی را برای اکران برگزیده است. داستان "میلیونر میامی" درباره 4 نفر است که میخواهند از راهی یک میلیون دلار را به جیب بزنند اما همیشه یکی از آن‌ها خراب‌کاری می‌کند.

جالب آنجا که فیلم در زمانی که نامش بی حساب بود در بخش خلاصه فیلم هم تعریفی متفاوت داشت. دن کیشوت پس از فراغت از تدارک مقدمات کار، نخواست بیش از این در اجرای نقشه خویش درنگ کند.

فیلم سینمایی "میلیونر میامی" به کارگردانی "مصطفی احمدی" بهمن ماه سال گذشته کلید خورد و بدون توجه به جشنواره فیلم فجر از همان ابتدا به قصد اکران در گیشه ساخته شد.

در ابتدا قرار بود "میلیونر میامی" دومین ساخته سینمایی مصطفی احمدی که پخش آن را هدایت فیلم بر عهده دارد، از جمله فیلم هایی باشد که در اکران دوم نوروز، روی پرده سینماها می روند اما این اتفاق نیفتاد تا بی حساب به گیشه پاییز دلخوش باشد.

در این فیلم کمدی، حمید فرخ نژاد، علی قربانزاده، طناز طباطبایی، صابر ابر، افسانه بایگان، آتیلا پسیانی تجربه متفاوتی را به نمایش گذاشته اند. از جمله نکات جالب توجه این فیلم باید به گریم متفاوت صابر ابر به عنوان یکی از بازیگران اصلی اثر خبر داد.

حمید فرخ نژاد امسال جزو یکی از پرکارترین بازیگران سینمای ایران در فصل بهار اکران سینمای محسوب می شود. وی تاکنون در فیلم های لاتاری، تگزاس به ایفای نقش پرداخته که هر کدام به ترتیب 15 و 10 میلیارد تومان فروش داشته اند. به همین ترتیب فرخ نژاد بار دیگر جزو پولسازهای سینمای ایران به حساب می آید.

اضافه کردن دیدگاه جدید