شماره مطلب : 22983
زمان انتشار : 97/8/27 - 16:12 2018/11/18
آوینی فیلم: در میان بازیگران شناخته شده سینما و تلویزیون و تئاتر یکی از بازیگران بی حاشیه و فعال، «ستاره اسکندری» است که در گفت و گو با آوینی فیلم درباره فعالیت های اخیرش گفت.
ستاره اسکندری در گفت و گو با آوینی فیلم:

با رسانه ملی قهر نخواهم کرد

آوینی فیلم: در میان بازیگران شناخته شده سینما و تلویزیون و تئاتر یکی از بازیگران بی حاشیه و فعال، «ستاره اسکندری» است که در گفت و گو با آوینی فیلم درباره فعالیت های اخیرش گفت.

آوینی فیلم: اخیرا مشاهده شده که پز بعضی از شبه بازیگران در فضای مجازی این شده که اعلام کنند تمایلی برای فعالیت با رسانه ملی ندارند و برای خود بهانه هایی می تراشند که بعضا نامناسب است. چند وقت پیش هم برای پایان سریالی تلویزیونی مشکلی پیش آمد و این سریال به دلیل عدم حضور بازیگرش دچار تغییراتی شد. این که خیلی از همین بازیگران از رسانه ملی ارتزاق می کنند و اصلا شهرت و توجه مردمی را از همین دریچه تلویزیون دارند، مساله ای انکارناپذیر است و از این رو مواجهه مجازی آن ها نمایشی از تمایلات خودنمایی در فضایی غیرحرفه ای می تواند باشد.

به گزارش آوینی فیلم، در میان بازیگران شناخته شده سینما و تلویزیون و تئاتر یکی از بازیگران بی حاشیه و فعال، «ستاره اسکندری» است که در گفت دو گو با آوینی فیلم درباره کم کاری اخیرش در تلویزیون گفت: اتفاقا کم کار نیستم و اخیرا هم سریالم از شبکه تهران پخش شد. اما گاهی شرایط زمانی به شکلی می شود که نمی توانم در پروژه ای تلویزیونی حاضر باشم. مثلا الان درگیر پروژه تئاتر آقای دکتر رفیعی هستم و به عنوان تهیه کننده با گروه خوب این کار همکاری دارم و به همین دلیل فرصت بازی در کاری تلویزیونی یا سینمایی را نخواهم داشت.

بازیگر سریال «مرگ تدریجی یک رویا» در ادامه گفت: اتفاقا نسبت به بعضی از عملکرد تلویزیون معترض هستم و گلایه دارم اما هیچ وقت با رسانه ملی قهر نخواهم کرد و  خیلی هم مشتاق و علاقمند هستم که باز هم با تلویزیون کار کنم و آن جا مثل خانه من است.

بازیگر فیلم «دریاچه ماهی» درباره ویژگی های مخاطبان تلویزیونی گفت: مخاطبان تلویزیون جزو همراهان همیشگی ما هستند و ارتباط مداوم با آن ها از طریق تلویزیون واقعا برایم دلنشین است. با توجه به این که دسترسی به تلویزیون برای افراد در نقاط مختلف کشور وجود دارد ما می توانیم از طریق قاب تلویزیون بیشتر با مردم در ارتباط باشیم و از این نظر انتخاب تلویزیون می تواند برای هر بازیگری لذت بخش و جذاب باشد.

کلید واژه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید