شماره مطلب : 22866
زمان انتشار : 97/8/14 - 16:21 2018/11/5
آوینی فیلم: غربی  ها وقتی در تجمع عظیم 13 آبان، دانش آموزانی را می بینند که پرچم استکبار جهانی را به آتش می کشند و فریاد مرگ بر امریکا سر می دهند، خواهند فهمید که حربه شان باز هم شکست خواهد خورد و نسل جوان ما دل در گروی مملکت خود و امید به فردا دارند و دلاورانی هم در مرزهای شرف و شهادت، مدافعان سرافراز حرم هستند.
تحلیلی از جایگاه حقیر استکبار جهانی در جنگی 40 ساله با نظامی مردمی

13 آبان فرصتی دوباره برای نمایش شکست دشمن در برابر عظمت ایرانیان

آوینی فیلم: غربی ها وقتی در تجمع عظیم 13 آبان، دانش آموزانی را می بینند که پرچم استکبار جهانی را به آتش می کشند و فریاد مرگ بر امریکا سر می دهند، خواهند فهمید که حربه شان باز هم شکست خواهد خورد و نسل جوان ما دل در گروی مملکت خود و امید به فردا دارند و دلاورانی هم در مرزهای شرف و شهادت، مدافعان سرافراز حرم هستند.

سرویس فرهنگی آوینی فیلم: وقتی 40 سال عمر انقلاب اسلامی را ورق بزنیم و صفحه های آن را مورد نظر قرار دهیم، روزهای بسیاری را می بینیم که همراه با حادثه بوده و عامل حادثه نیز دشمنی است که از همان ابتدا به شکلی کینه توزانه با این نظام و ملتش رفتار کرده است. انواع توطئه های صورت یافته توسط امریکا و دست نشانده هایش در این سال های بسیار بر جان ملت ایران سنگینی کرد اما ایستادگی و ایمان مردمان باورمند،؛ نیرنگ های دشمنان را نقش بر آب کرد. دشمنی که با وقوع انقلاب اسلامی منافعش را از دست رفته دید و می دانست که در حکومت جدید دیگر همانند رژیم منفور پهلوی جایی برای کیسه پُرکردن ندارد و به همین دلیل مستقیم و غیر مستقیم دشمنی اش را نشان داد تا شاید بتواند این نظام و ملت را از پای درآورد اما نمی دانست آن مردمی که در برابر ظلم خاندان پهلوی ایستادند و علیه باطل قیام کردند، گروهی نیستند که به راحتی در برابر فشارهای مستکبران شانه خالی کنند و مرور 40 سال تاریخ انقلاب اسلامی به خوبی گواه بر این خواهد بود که نظام اسلامی ایران مطلوب مردم بوده و تا همیشه پای آرمان های خود خواهند ایستاد.

دشمن وقتی دید نمی تواند از طریق مستقیم و به شکل نظامی به ایران ضربه بزند و وقتی دید زور خود و همراهانش به ایران بزرگ و مردمان غیورش نمی رسد، از راه دیگری وارد شد و سعی کرد به شکل غیرمستقیم و از طریق به غارت بردن فرهنگ به جنگ ایرانیان برود. انواع رسانه هایش را در خدمت منافع سیاسی اش قرار داد و از طریق شارژ مالی به افراد بانفوذ رسانه، کانال های خبری راه انداخت و از طریق برنامه هایی جاذبه برانگیز سعی کرد رگ خواب مخاطب ایرانی را به دست بیاورد. اما غربی ها با همه هزینه هایی که در بخش رسانه صورت دادند، باز هم شکست خوردند و وقتی به حضور گرم و میلیونی مردم در مراسم هایی همچون 13 آبان یا 22 بهمن می رسیم، به خوبی مشخص می شود که آن همه زورزدن غربی ها برای ایجاد شکاف در جامعه ایرانی و وجود تفرقه و دشمنی میان مردم و حکومت بی فایده بوده و این مردم مستحکم تر از آن هستند که با چند شانتاژ رسانه ای توسط دشمن از هم بپاشند. حربه بعدی دشمن از طریق برنامه های غیرفرهنگی رسانه های دراختیارش، معطوف به خانواده ایرانی بود تا از طریق به خطر درآوردن حیا و شرم ایرانی بتواند مردم را خلع سلاح کند. انواع برنامه هایی که در چند سال اخیر از طریق شبکه های مختلف فارسی زبان ماهواره ای پخش شده است، سموم دشمن برای از میان بردن روح خانواده ایرانی بوده است غافل از این که ایرانی اصیل تر از این حرف ها است که چند شبکه نصف و نیمه بخواهند آن را به تسلیم درآورند.

حکایت مغرضانه دشمن همچنان ادامه داشت و آن ها به سمت دیانت مردمان مسلمان ایرانی رفتند و از طریق شیپور رسانه ها یاوه گویی هایی را صورت دادند و گمان کردند با یکسری حرف های بی سر و ته می توانند مردم را از سفر به کربلا و حضور در راهپیمایی اربعین دور کنند و ایجاد نفاق نمایند. اما وقتی دیدند که چه عظمتی در راهپیمایی اربعین شکل گرفت و چه دلدادگانی در مسیر کربلا گام برداشتند، چاره ای نداشتند که مانند همیشه چشم خود را بر روی حقیقت ببندند و با سانسور و حذف واقعیت خود را از مظان اتهام مخاطبان جهانی دور کنند.

دسیسه های دشمنان در همه این عمر 40 ساله وجود داشت و ادامه دارد. امریکایی های مستکبر و سعودی هایی که دست های خونی شان در قتل روزنامه نگار منتقد، صدای فریاد جهان را درآورد به همراه شکست خوردگان رژیم طاغوتی درصدد حملات بعدی هستند و وقتی ربع پهلوی در کنار جوانان و از قاب شبکه وابسته به سعودی، بساط توجه پهن می کند مشخص است که آن ها همچنان نقشه دارند. نقشه آنان برای نسل های جدید و جوان این مملکت است. اما وقتی در تجمع عظیم 13 آبان، دانش آموزانی را می بینند که پرچم استکبار جهانی را به آتش می کشند و فریاد مرگ بر امریکا سر می دهند، خواهند فهمید که حربه شان باز هم شکست خواهد خورد و نسل جوان ما دل در گروی مملکت خود و امید به فردا دارند و دلاورانی هم در مرزهای شرف و شهادت، مدافعان سرافراز حرم هستند.

همانا که 13 آبان فرصتی دوباره برای نمایش شکست دشمن در برابر عظمت ایرانیان بود.

اضافه کردن دیدگاه جدید