شماره مطلب : 22856
زمان انتشار : 97/8/14 - 10:09 2018/11/5
آوینی فیلم: رضا اکبرپور بازیگر سریال «حوالی پاییز» که این شب ها از شبکه سوم سیما در حال پخش است، گفت: کاراکتر سامان بر خلاف برادرش که احساسی رفتار می‌کند، سعی می‌کند پخته عمل کند.
رضا اکبرپور بازیگر سریال «حوالی پاییز»:

نقد باعث می‌شود که کار دیده شود

آوینی فیلم: رضا اکبرپور بازیگر سریال «حوالی پاییز» که این شب ها از شبکه سوم سیما در حال پخش است، گفت: کاراکتر سامان بر خلاف برادرش که احساسی رفتار می‌کند، سعی می‌کند پخته عمل کند.

آوینی فیلم: رضا اکبرپور بازیگر سریال «حوالی پاییز» که این شب ها از شبکه سوم سیما در حال پخش است درباره رزومه کاری اش به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: من در سال ۱۳۷۹ وارد کلاس‌های بازیگری کانون حُر شدم. در آن زمان هنرجو‌هایی وارد کانون حر شدند که هر کدام تشنه یادگیری بودند و از طرفی اساتیدی آموزش می‌دادند که همچون هنرجو تشنه یاد دادن بودند. در همان زمان چندین تئاتر در کانون حُر اجرا کردم که مورد استقبال قرار گرفت و یکی از بهترین خاطره‌هایم اجرای مونولوگی است که در حوزه هنری در بین ۶۸ اثر دیگر ارائه کردم که در همان سال جزو کار‌های برگزیده بود. در نهایت یک ماه فرصت اجرای عمومی را در حوزه هنری به من دادند که برایم بسیار جذاب بود. شاید باور نکنید نویسنده، کارگردان و بازیگر این نمایش خودم بودم و در مسیر پادگان تمرین می‌کردم!

این بازیگر درباره نقشش در سریال «حوالی پائیز» توضیح داد: کاراکتر سامان بر خلاف برادرش که احساسی رفتار می‌کند، سعی می‌کند پخته عمل کند. از لحاظ اقتصادی و خانوادگی به تمام اعضای خانواده توجه دارد؛ بیشتر از این درباره نقش نمی‌توانم صحبت کنم چرا که در ادامه شاهد اتفاقاتی برای نقش سامان خواهیم بود. شخصیت خیلی دوست داشتنی است و باید بگویم که این شخصیت اشتباه هم دارد و می‌توانیم در اطراف خود نمونه او را ببینیم.

وی افزود: خانم تیموریان در سریال حوالی پاییز بمب انرژی و پشتوانه قوی برای ما جوانان بود. اصلا از کار ،  ایده و خلاقیت خسته نمی‌شوند. همچنین آقای حسین مهری و لیلا اوتادی هم خیلی به ما کمک کردند و فوق‌العاده بودند. آقای پروینی به عنوان تهیه کننده انسان نازنینی هستند و آقای نمازی هم در هدایت بازیگر و تحلیل نقش بی‌نظیر است.

این بازیگر در پایان گفت: امیدوارم مردم سریال «حوالی پاییز» را ببینند و لذت ببرند. این کار حاصل تلاش ۸۰-۹۰ نفر است. بزرگترین پاداش بچه‌ها این است که از طرف مردم حمایت شوند و کار‌شان دیده شود، حتی اگر نقد شوند. چرا که نقد باعث می‌شود که کار دیده شود.

اضافه کردن دیدگاه جدید