شماره مطلب : 22739
زمان انتشار : 97/7/24 - 15:10 2018/10/16
آوینی فیلم: در آستانه اربعین حسینی کتاب سربلند(روایت زندگی شهید مدافع حرم محسن حججی) توسط خانواده شهید، دوستان و همرزمانش در مسجد فاطمه الزهراء(س) روستای دورک رونمایی می‌شود.
در آستانه اربعین حسینی

کتاب سربلند(روایت زندگی شهید مدافع حرم محسن حججی) رونمایی می شود

آوینی فیلم: در آستانه اربعین حسینی کتاب سربلند(روایت زندگی شهید مدافع حرم محسن حججی) توسط خانواده شهید، دوستان و همرزمانش در مسجد فاطمه الزهراء(س) روستای دورک رونمایی می‌شود.

آوینی فیلم: کتاب سربلند (روایت زندگی شهید مدافع حرم محسن حججی) به قلم محمدعلی جعفری نوشته و توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شده است. انتشارات شهید کاظمی برای رونمایی از کتاب خاطرات محسن حججی طی دو روز به روستایی سفر می‌کند که مردمش شهید را به تلاش و کوشش برای برپایی یک مسجد می‌شناسند.

روستای دورک که در پشت کوه‌‌های فریدونشهر اصفهان قرار دارد همان روستایی است که شهید حججی با دوستانش در موسسه شهید کاظمی چند تابستان را در قالب اردوهای جهادی برای ساخت مسجد فاطمه زهراء سلام الله علیها درآنجا سپری کردند و سه تابستان، پیش از تابستانِ سرخ زندگیش کار ساختِ مسجد فاطمه زهرا سلام الله علیها به پایان رسید.

بخشی از خاطرات شیرین شهید حججی که در کتاب «سربلند» به چاپ رسیده است از سفرهای جهادی او به همین روستاست و مراسم رونمایی از کتاب زندگی شهید به همراه خانوادۀ ایشان و محمدعلی جعفری نویسندۀ کتاب و جمعی از فعالان فرهنگی در روستای دورک و در جمع مردان و زنانی است که جهاد محسن حججی را به چشم دیده‌اند، خواهد بود.

در این برنامه دو روزه که در روزهای 26 و 27 مهرماه صورت می‌گیرد، درآمد حاصل از فروش کتاب سربلند جهت ساخت مسجد روستای کمرون که سال قبل مراحل شروع ساختش آغاز گردیده هزینه خواهد شد.

همچنین پایگاه بسیج روستای وستگان بنام شهید محسن حججی افتتاح شده و تعداد دویست بسته مواد غذایی بین خانواده‌های روستاهای کمرون، وستگان، دورک، وزوه و کاهگانک توزیع خواهد شد.

از دیگر برنامه‌های جهادی موسسه شهید کاظمی ایجاد جاده برای روستای حیران است.

اضافه کردن دیدگاه جدید