شماره مطلب : 22587
زمان انتشار : 97/7/7 - 13:40 2018/9/29
آوینی فیلم: مذاکره برای پخش سریال «گشت پلیس» به کارگردانی مهرداد خوشبخت با شبکه سه در حال انجام است.

«گشت پلیس» در راه شبکه سه

آوینی فیلم: مذاکره برای پخش سریال «گشت پلیس» به کارگردانی مهرداد خوشبخت با شبکه سه در حال انجام است.

آوینی فیلم: مذاکره برای پخش سریال «گشت پلیس» به کارگردانی مهرداد خوشبخت با شبکه سه در حال انجام است.

به گزارش بانی فیلم، سریال «گشت پلیس» به کارگردانی مهرداد خوشبخت و تهیه کنندگی سعید پروینی با تاخیر روی آنتن می رود.
مهرداد خوشبخت کارگردان این سریال در این باره به بانی فیلم گفت: پیش از این قرار بود که ۷ مهر سریال پخش شود که فکر می کنم با تاخیر روی آنتن برود. درباره شبکه پخش هم مذاکراتی انجام شده و فکر می کنم سریال از شبکه سه پخش شود. البته تهیه کننده بیشتر در جریان این اخبار است و من اطلاع دقیقی ندارم.
وی درباره وضعیت سریال هم بیان کرد: کار تقریبا تمام شده و در مرحله اصلاح رنگ است.
«گشت پلیس» به کارگردانی مهرداد خوشبخت در ۷ قسمت تولید شده است.
پیش از این قرار بود این مجموعه در ۱۴ قسمت تولید شده و ۷ قسمت آن در هفته ناجا پخش شود. اما هنوز خبری از تولید ۷ قسمت بعدی این سریال نیست و همه چیز علی رغم برنامه ریزی انجام شده در ۱۴ قسمت، منوط به سرمایه گذاری است.
مهرداد خوشبخت کارگردان این سریال پیش از این در گفت و گو با بانی فیلم عنوان کرده بود: سریال در دو فصل طراحی شده که فصل اول در ۷ قسمت تدوین شده است و به زودی سریال آماده و تحویل شبکه داده می شود که فکر می کنم ۷ مهر و همزمان با هفته پلیس سریال روی آنتن برود.
فوق العاده اکشن این کار زیاد و کار پرتحرکی است و من هم تا اینجا از نتیجه کار راضی هستم.
«گشت پلیس» با نام قبلی «گشت ویژه» در دو فصل به کارگردانی مهرداد خوشبخت و تهیه کنندگی سعید پروینی تولید شده که سیزن اول در ۷ قسمت ساخته شده که قرار است اواسط مهر احتمالا از شبکه سه پخ ود.
داستان این سریال در یک اداره پلیس آگاهی می‌گذرد و قصه اصلی پیرامون چهار پلیس است که فرهاد قائمیان، برزو ارجمند، امیررضا دلاوری و رضا کریمی آن را بازی می‌کنند و به فواصل در عملیات‌هایی که در سطح شهر برپا می‌شود حضور دارند. لوکیشن اصلی این سریال در سرای محله‌ای در غرب تهران است که توسط گروه دکور و صحنه به اداره پلیس آگاهی تبدیل شده است.

کلید واژه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید