شماره مطلب : 22277
زمان انتشار : 97/5/27 - 10:50 2018/8/18
«مهدی زمین پرداز» بازیگر نقش شهید باقری در مجموعه «آخرین روزهای زمستان» از تازه ترین فعالیتش به «آوینی فیلم» گفت

حضور در جمع 3 کاندیدای بازیگری در جشنواره ای اروپایی

آوینی فیلم: «مهدی زمین پرداز» با ایفای نقش شهید باقری در مجموعه مستند تماشایی «آخرین روزهای زمستان» توانست خود را به خوبی برای مخاطبان جدی سینما و تلویزیون معرفی نماید. نقشی ماندگار از مردی قهرمان که می تواند برای یک عمر تبدیل به نقطه قوت کارنامه جوانی باشد که بی ادعا و بی هیاهو به تدریج راهش را در سینمای ایران باز می کند.

مهدی زمین پرداز که در فیلم ارزشمند «ماجرای نیمروز» نقش «مسعود» را بازی کرد و نقشی کوتاه هم در آخرین ساخته «محمد حسین مهدویان» با عنوان «لاتاری» داشت، طی گفت و گو با آوینی فیلم درباره فعالیت های اخیرش سخن گفت.

این بازیگر خوش آتیه با اعلام خبری تازه به آوینی فیلم، از کاندیداتوری اش در جشنواره فیلم کوتاه وودن گیت رومانی گفت. زمین پرداز با اعلام این خبر، گفت: «در ششمین دوره این جشنواره به عنوان یکی از 3 کاندیدای نهایی در رشته بازیگری انتخاب شدم و به جز من بازیگرانی از فرانسه و آلمان هم نامزد بودند که در نهایت بازیگر فرانسوی توانست جایزه را از آن خود کند.» وی در توضیح فیلم کوتاهی که در آن نقش آفرینی کرد، به آوینی فیلم گفت: «من نقش اصلی فیلم کوتاه «فانفار» به کارگردانی صدرا امانی را بازی کردم که این فیلم توانست جزو 29 فیلمی باشد که به جشنواره وودن گیت راه یافت. در این فیلم عوامل حرفه ای سینما در رشته های مختلف فعال بودند و فیلم به خوبی دیده شد. در این فیلم عوامل حرفه ای سینما مانند محسن دارسنج و هادی بهروز حضور داشتند.»

مهدی زمین پرداز در پاسخ به این که فعالیت های آینده اش در چه مسیری خواهد بود، عنوان کرد: «فعلا بیشتر تمرکزم برای حضور در فیلم تازه محمدحسین مهدویان است که دنباله ای بر «ماجرای نیمروز» است. پیشنهاد تازه ای ندارم و سریال «گیله وا» و تله فیلم «مادر» به کارگردانی اصغر نعیمی را هم بازی کردم که در آینده پخش خواهد شد.» بازیگر نقش شهید باقری در پاسخ به این که کدام یک از حوزه های تلویزیون و سینما و تئاتر را برای فعالیت ترجیح می دهد، عنوان کرد: «برایم فرقی ندارد و بستگی به کار و فضایش دارد و اگر پیشنهاد جدی در هر یک داشته باشم به آن فکر می کنم و در صورت رسیدن به توافق، همکاری خواهم کرد. همان گونه که اکنون در حال بازی در نمایش «سس توت فرنگی» به کارگردانی مهدی پاشایی در سالن قشقایی تئاتر شهر هستم.»

اضافه کردن دیدگاه جدید