شماره مطلب : 21900
زمان انتشار : 97/1/6 - 11:29 2018/3/26
آوینی فیلم: رئیس سازمان بسیج اساتید, طلاب و روحانیون از بازدید هزار طلبه خارجی جامعة المصطفی(ص) از یادمان‌های دوران دفاع مقدس در ایام اوج راهیان نور خبر داد.
ادامه جهاد فرهنگی «راهیان نور»

یک‌هزار طلبه خارجی از یادمان‌های دفاع مقدس جنوب کشور بازدید کردند

آوینی فیلم: رئیس سازمان بسیج اساتید, طلاب و روحانیون از بازدید هزار طلبه خارجی جامعة المصطفی(ص) از یادمان‌های دوران دفاع مقدس در ایام اوج راهیان نور خبر داد.

آوینی فیلم: حجت الاسلام و المسلمین عبدالعلی گواهی رئیس سازمان بسیج اساتید, طلاب و روحانیون در جریان حضور در یادمان‌های دفاع مقدس جنوب کشور، با اشاره به وظیفه این سازمان  برای حضور طلاب در راهیان نور گفت: سازمان بسیج اساتید, طلاب و روحانیون دو وظیفه برای حضور طلاب دارد, از جمله این وظایف مربوط به دعوت و ترغیب حضور اساتید, طلاب و روحانیون برای حضور در مناطق راهیان نور جنوب کشور است که در این ایام سهم زیادی از زائران از این قشر در راهیان نور حضور داشتند و بخش زیادی هم حضور زائران خارجی در این مناطق است.

وی ادامه داد: بخش دیگری از وظیفه این سازمان حضور روحانی در اتوبوس‌های زائران راهیان نور است که وظیفه انس و مودت با شهدا و فعالیت‌های مذهبی و فرهنگی را دارد.

حجت الاسلام والمسلمین گواهی با اشاره به حضور طلاب خارجی جامعة المصطفی(ص) العالمیه در راهیان نور گفت: طی تفاهم‌نامه سازمان بسیج اساتید, طلاب و روحانیون با معاونت فرهنگی جامعة المصطفی العالمیه امسال 1000 نفر از طلاب خارجی این دانشگاه از مناطق یادمانی بازدید کردند و دارای اثرات مطلوبی داشته است.

رئیس سازمان بسیج اساتید, طلاب و روحانیون اظهار کرد: حضور طلاب خارجی دارای دو وجه است؛ یک وجه آن از نظر معنوی است که برای خودشان مؤثر است و متوجه می‌شوند چه‌کسی آغازگر جنگ بوده و وجه دیگر می‌توانند مظلومیت ملت ایران را برای سایر کشورها روایت کنند.

منبع: تسنیم

کلید واژه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید