شماره مطلب : 18778
زمان انتشار : 95/12/23 - 11:38 2017/3/13
آوینی فیلم - مداح سال‌های دفاع مقدس گفت: شعر «من انقلابی‌ام» در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری ارائه شده و بیانگر مسائل روز است.

شعر «من انقلابی‌ام» در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری ارائه شد/ شعر «من انقلابی‌ام» بیانگر مسائل روز است

آوینی فیلم - مداح سال‌های دفاع مقدس گفت: شعر «من انقلابی‌ام» در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری ارائه شده و بیانگر مسائل روز است.

در خرمشهر، با اشاره به مداحی اخیر خود در محضر مقام معظم رهبری در دیدار با مسؤولان و دست‌اندرکاران راهیان‌نور، اظهار کرد: حرکت شعر «من انقلابی‌ام» در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری است، چرا که راه ما، راه ایشان است.
وی در ادامه عنوان کرد: اصولا ما در جهتی حرکت و قدم بر می‌داریم که ایشان فرمایش داشته باشند، مقام معظم رهبری توصیه به استفاده از مسائل روز در اشعار را داشتند.
مداح سال‌های دفاع مقدس گفت: مسائل روز شامل دغدغه‌های نظام، بحث فلسطین، بحث استکبارستیزی، مسائل داخلی و... است.
وی افزود: ما در این شعر بر اساس همین شیوه حرکت کردیم، چرا که باید در مقابل حرکت راهیان‌نور نیز عملی انجام داد، حداقل من با صدای خود به این مساله کمک کرده و حرف مقام معظم رهبری را عملی کردم.
آهنگران تصریح کرد: ما این شعر را در قالب چند محور آماده و ارائه کردیم، چرا که عادت من این است که در ابتدا شعر خود از امام حسین(ع) شروع می‌کنم، چون باعث برکت شعر می‌شود و سپس به بحث شهدا و مسائلی چون استکبارستیزی می‌پردازم.

منبع: فارس

اضافه کردن دیدگاه جدید