شماره مطلب : 18573
زمان انتشار : 95/11/16 - 09:00 2017/2/4
مجید صالحی: پیش بینی جشنواره سخت است و باید دید مردم چقدر بازی ام را دوست دارند و پسند مردم برایم مهم است. به هر حال امیدوارم که فیلم «چراغ های ناتمام» در جشنواره و نزد مردم و منتقدان دیده شود.
مجید صالحی بازیگر فیلم «چراغ های ناتمام» در گفت و گو با «آوینی فیلم»:

پسند مردم برایم مهم است

مجید صالحی: پیش بینی جشنواره سخت است و باید دید مردم چقدر بازی ام را دوست دارند و پسند مردم برایم مهم است. به هر حال امیدوارم که فیلم «چراغ های ناتمام» در جشنواره و نزد مردم و منتقدان دیده شود.

گروه فرهنگی «آوینی فیلم»: فیلم سینمایی «چراغ های ناتمام» به دنبال توجه همگان به مقولاتی ارزشمند چون ایثار، تعهد، عشق و آرمان است. مقولاتی که می تواند دچار ماه گرفتگی شود و گاه در پیچ و خم ناملایمات زندگی و گاه در سایه غرض ورزی های برخی دچار خمودگی شود و دوری... اما می تواند چراغ ها را روشن ساخت با نور سینما و با حقیت مردانی حماسه ساز از جنس «امیر» «چراغ های ناتمام» و در راستای نگاه «جلال»ی که می خواهد تنها براساس دلش بنگارد و بر مدار آرمانش حرکت کند. مجید صالحی با بازی در نقش «جلال» وارد روند تازه ای از دوران بازیگری اش شد. صالحی که این روزها با سریالی تلویزیونی با مردم ارتباط دارد، در گفت و گو با «آوینی فیلم» از اولین تجربه حضورش در جشنواره فیلم فجر گفت و عنوان کرد: «خیلی خوشحالم که شرایطی فراهم شد تا در جشنواره فجر حضور داشته باشم و از این که با بازی در فیلم «چراغ های ناتمام» این شرایط پیش آمد راضی هستم.»
بازیگر محبوب مردم که از همان محوطه بیرونی برج میلاد و در زمان اکران فیلم «چراغ های ناتمام» اندازه محبوبیتش را می شد با رجوع خبرنگاران و عکاسان به وی تا حدی تخمین زد، درباره ویژگی های بازی اش در فیلم «چراغ های ناتمام» گفت: «من همه تلاش خود را برای درآوردن نقش مورد نظر به کار بردم و سعی کردم راکورد بازی خود را حفظ کنم. البته این مساله با کمک امیرحسین عسگری و مصطفی سلطانی به دست آمد و از همه بابت این همکاری خوب تشکر کنم.»
مجید صالحی در پاسخ به این که چه پیش بینی برای فیلم «چراغ های ناتمام» و بازی اش در این اثر در جشنواره سی و پنجم فجر دارد، عنوان کرد: «پیش بینی جشنواره سخت است و باید دید مردم چقدر بازی ام را دوست دارند و پسند مردم برایم مهم است. چون مردم برخی از کارهایم را بیشتر دوست دارند. به هر حال امیدوارم که فیلم «چراغ های ناتمام» در جشنواره و نزد مردم و منتقدان دیده شود.»
لازم به ذکر است براساس اطلاعات کسب شده اکران فیلم سینمایی «چراغ های ناتمام» در سینماهای سطح شهر همراه با واکنش های مطلوبی از سوی طیف های مختلف مردم بوده و انتظار می رود که اکران فیلم «چراغ های ناتمام» در کاخ مردمی «پردیس ملت» امروز(شنبه) همراه با استقبال قابل توجهی از سوی مردم باشد و حضور هنرمندان و همراهی مردم اتفاقی مبارک را برای فیلم دغدغه مند «چراغ های ناتمام» رقم بزند.

اضافه کردن دیدگاه جدید